Błyskawiczna pomoc przechodniów kobiety uwiezionej pod samochodem

Ofiarna pomoc przechodniów w Nowym Yorku, podniosło minivana, aby uratować kobietę, która została uwięziona pod samochodem w wyniku wypadku.

Opublikował 12 minut temu: GOD

Tir z Ukrainy nie przepuszcza karetki na sygnale

Kierowca tira z Ukrainy chyba zapomniał ze wyjechał z swojego kraju. Gdy zbliża się karetka na sygnale zjeżdżam na pobocze i zwalniam, natomiast kierowca tira jadący za mną nie zachowując bezpieczniej odległości, więc w obawie jadę dalej....

Opublikował 12 minut temu: GOD

Maszynista ustępuje osobówce na skrzyżowaniu

La Grange w stanie Kentucky i tory biegnące przez miasto oraz czujny mechanik, który zatrzymuje skład przy znaku stop i przepuszcza osobówkę na skrzyżowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikował 12 minut temu: GOD

Nietypowa interwencja ambulansu

Kierowca dostawczaka nie zdawał sobie sprawy, że jego pojazd stwarza zagrożenie na drodze. Na szczęście kierowca ambulansu zauważył co się dzieje i postanowił zareagować.

Opublikował 12 minut temu: GOD

Wariat na rondzie w Strzelcach

No myślę, że ważne jaki był kontekst, bo psychol zablokował rondo samochodem, który z resztą wcześniej prawdopodobnie ukradł, a kierowca "TIRa" (Rusek) próbował przejechać w jedyny możliwy sposób. To rzuca trochę inne światło na tę sytuacj...

Opublikował 9 godzin temu: GOD

Kraków nocą z drona

Zamek na Wawelu, Rynek Główny, Sukiennice oraz Bazylika Mariacka uchwycone nocą z drona.

Opublikował 9 godzin temu: GOD

Rosyjska szkoła walki - rzucanie nożem

O, ten paralityk :) Lubię go oglądać. Ma swoją szkołę i uczniów. Gościu ma ksywę Choriok a potocznie na ten styl walki mówi się Bullshido. Na YT dużo jest.

Opublikował 9 godzin temu: GOD

Kowalik - jedyny w Europie ptak chodzący głową w dół

Kowalik zwyczajny - jedyny w Europie ptak, który potrafi schodzić głową w dół, zjadając przy okazji owady pominięte przez tych, co idą do góry:)

Opublikował 9 godzin temu: GOD

Wyciąganie dużej larwy z wargi +18

Uwielbiam takie filmiki. moment kiedy robak wyciągany jest ostatecznie z miejsca zalęgnięcia jest ogromnie satysfakcjonujący

Opublikował 9 godzin temu: GOD

Te odlewy uwieczniły ostatnie chwile życia uciekinierów...

Wybuch Wezuwiusza pogrzebał Pompeje pod wielometrową warstwą wulkanicznego popiołu, zabijając tysiące mieszkańców. Zespół ekspertów po raz pierwszy bada grupę ofiar zwanych uciekinierami.

Opublikował 23 godziny temu: GOD

Kroczący rekin epoletowy

Rekiny epoletowe poruszają się za pomocą płetw piersiowych i brzusznych. Rekiny te nierzadko spotyka się na płyciznach i w zbiornikach odciętych przez odpływ. Potrafią długo wytrzymać w wodzie o niskiej zawartości tlenu, bądź całkowicie go...

Opublikował 23 godziny temu: GOD