W końcu udało mi się połączyć wszystkie fanpage w jeden :)

Przez tyle czasu działałem na 5-20 fanpagów. Od ostatniego czasu stało się to mega męczące. Ciągłe weryfikacje facebooka, problemy z udostępnianiem treści czy ogarniczenia doprowadzały mnie do szały. Do końca 2020 postawiłem sobie cel że albo coś z tym zrobię albo sprzedam wszelakie fanpage które posiadam. Plan był taki żeby założyć nowy fanpage i go promować. Osiągał wartości po 5k lajków dziennie co w skali wszystkich posiadanych fanpagów (2,923,000fanów) był bardzo małą ilością. Postanowiłem spróbować połączyć fanpage kiedy ten miał koło 30k fanów i o dziwo się udało. Przez 4 lata które działem z fanpagami miałem problemy by połączyć nawet najmniejsze fanpage a tutaj proszę się udało :) W końcu mam nadzieje że mocno ogarniczę czas który poświęcam na fanpage bo obecnie stanowiło to około 60% mojego czasu na pracę i bardziej się skupię na rozwijaniu strony. Link do fanpagu https://www.facebook.com/filmikiv/
 

102 wejść
Opublikował 6 dni temu: GOD

Przyszłość stron z treściami video

Jestem ciekaw jak będzie wyglądało tego typu stron jak ta. Już dziś jest pełno treści video których użytkownicy nie widzieli. Często mam wrażenie że takie same treści pojawiają się średnio co kilka miesięcy. Rozumiem że z każdym rokiem na pewno znajdzie się określona grupa która nie będzie widzieć danego typu treści. W przyszłości jeżeli tego typu strony chcą być dalej rozwijane z poszanowaniem starszego i aktywniejszego w internecie odbiorcy będą musieć posiadać system który będzie pamiętał co użytkownik przeglądał. Zamiast dodawania tego samego typu treści wtedy będzie można go odświeżać dzięki czemu nowi użytkownicy zobaczą dany materiał a starszy już nie. Rodzi to wiele problemów gdzie ktoś nie ma konta lub widział daną treść na innej stronie. Tego typu rozwiązanie wymaga wręcz monopolu na tego typu treści. 

Jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące serwisu/funkcji/funkcjonowania/poszanowania odbiorców czy pomysłów to piszcie pod tym postem :)

Aktualnie jestem w stanie przeczytać każdą wiadomość chociaż liczę się w przyszłości że będzie to po prostu niemożliwe... 

136 wejść
Opublikował 1 miesiąc temu: GOD

Witam i dziękuje

Chciałbym podziękować każdemu użytkownikomi z osobna. W serwisie jest już 36000 zarejestrowanych kont. Wiadomo że większość kont jest utworzonych z tego powodu że niektóre treści +18 to wymuszają. Gdyby nie takie rozwiązanie to wiele rzeczy po prostu nie mogło by się pojawić na tej stronie. Każdy nowy komentarz przyjmuje z uśmiechem na twarzy.

Chciałbym stworzyć środowisko które będzie jak najbardziej przyjazne dla osób szukających rozrywki. W przyszłości chciałbym stworzyć określone działy tematyczne którymi będą zarządzać osoby. 

W planach są różne funkcje które mają ułatwić przeglądanie treści oraz stworzenie odpowiedniej platformy społecznościowej które pewnie potem podsumuje następnym wpisem.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące funkcjonowania serwisu zadajcie je poniżej :)

198 wejść
Opublikował 2 miesiące temu: GOD