Przeglądasz tag "droga"

79-latek zajechał drogę karetce na sygnale

79 lat - głuchy, ślepy ale chuj! Autem jedzie. Badania co rok. Małe uchybienie od normy i wypad pierdzieć w fotel bujany, a nie do auta wsiadać. Potencjalny morderca.

Opublikował 1 dzień temu: GOD

Na czołówkę - o włos od tragedii na drodze.

Wyprzedzali na podwójnej linii ciągłej, zmuszając innego kierowcę do ucieczki na pobocze. Kolejne nagranie z bardzo niebezpiecznym zachowaniem na drodze trafiło do naszej redakcji. Na nagraniu widać, że niewiele brakowało do czołowego zderz...

Opublikował 3 dni temu: GOD

Autobus zapada się pod ziemię

Jak poinformowały we wtorek media państwowe, ogromna dziura pochłonęła autobus i pieszych w północno-zachodnich Chinach.

Opublikował 5 dni temu: GOD

Kolejny, który nie zna przepisów. Jazda na suwak

Jak zawsze ogladam filmik z takim zachowaniem, to w glowie zawsze tylko jedno przychodzi na myśl :"Co za kurwa z tego kierowcy"

Opublikował 5 dni temu: GOD

Agresywny taksówkarz - "wszystko z głową w porządku"

Ten film dobitnie pokazuje, że niektórzy nie powinni w ogóle wsiadać za kółko nie mówiąc już o tym, że wożą ludzi zawodowo i odpowiadają za nich. Podobno też mają badania lekarskie w co wątpię po obejrzeniu tego nagrania.

Opublikował 6 dni temu: GOD

Grająca autostrada na Węgrzech

Melodyjka gra poprawnie, gdy jedziesz z przepisową prędkością

Opublikował 1 tydzień temu: GOD

Przerażający film z wypadku motocyklowego +18

Zawsze mam obawe, jak nie Ty to ktoś popełni błąd i po Tobie. Pojeździłem i niestety zostanę przy 4 kółkach. Człowiek jak już ma rodzine to zmienienia się podejście i czasami trzeba obrać priorytety.

Opublikował 1 tydzień temu: GOD

Jak przejść przez zatłoczoną ulicę w Wietnamie

„Co jest takiego trudnego w przejściu przez ulicę na zebrze dla pieszych w Wietnamie?”

Opublikował 1 tydzień temu: GOD

Śmiercionośna pułapka drogowa

Już wkrótce piesi, którzy będą chcieli skorzystać z wyznaczonego przejścia, będą mieli pierwszeństwo przed pojazdami – niestety również w tak niebezpiecznych miejscach. Część z nich ślepo zaufa, że kierowcy ich widzą. Część z nich zapłaci z...

Opublikował 1 tydzień temu: GOD