Gigantyczne pożary w Australii. Ogień zbliża się do Sydney

W pożarach buszu, które od kilku dni wyniszczają tereny wschodniego wybrzeża Australii, zginęły już 3 osoby. Służby pożarnicze ostrzegają, że w zasięgu ognia znalazło się największe miasto kraju, Sydney.

Opublikował: GOD

Eksplozje transformatora

Człowiek pozbawiony skrupułów próbował ukraść kable z budynku transformatora w niecnych celach.

Opublikował: GOD

Przejazd drogą Soledad Canyon\California i skala pożaru widziana od "środka"

Wideo: Autostrada CA pali się po obu stronach drogi w pobliżu Kanionu Soledad Niszczycielski pożar w Kalifornii nadal płonie. Wideo z telefonu komórkowego pokazuje obie strony autostrady 14 w pobliżu Kanionu Soledad płonące, gdy samochody...

Opublikował: GOD

Eksplodowała butla z gazem, pociąg stanął w ogniu. Pakistan

Co najmniej 65 osób zginęło, a kilkadziesiąt kolejnych zostało rannych. Eksplodowała butla gazowa, wykorzystywana przez pasażerów do przygotowywania posiłku.

Opublikował: GOD

Pożar obok autostrady

Nocny pożar roślinności po jednej stronie drogi ekspresowej koło Los Angeles. Ogień wybuchł niedaleko Getty Museum. Susza i wiejący z prędkością ponad 100 km/h wiatr Santa Ana rozprzestrzeniają nawet małe pożary na duże odległości.

Opublikował: GOD

Pożar autobusu Polbus Wrocław Plac Dominikański

uuuuu panowie ze straży tak bez aparatów ODO.....chyba im pasek zdrowia się zbytnio naładował...

Opublikował: GOD

Strażacy ratują ludzi wyprowadzając po drabinie

Brodnica 24.10.2019 r. Pożar mieszkania na parterze bloku. Zadymienie klatki schodowej. Strażak po drabinie przez okno wyprowadza z mieszkania na I piętrze dwoje dzieci, matkę oraz wynosi klatkę z kanarkiem. (nagranie z telefonu)

Opublikował: GOD

Wtopa strażaków. Miała być symulacja, a wyszedł prawdziwy pożar tramwaju

W pojeździe umieszczono niewielkie źródła ognia, które miały być szybko ugaszone. Jak wyjaśnia Andrzej Zowada, rzecznik Tramwajów śląskich "W wagonie były przygotowane niewielkie źródła ognia, które strażacy w ramach ćwiczeń mieli szybko ug...

Opublikował: GOD