wwypadki

Dołączył 5 miesięcy temu

99 wyświetleń profilu

Filmy: +0

Komentarze: +0 -0

Otrzymane oceny

+0

Suma ocen

Komisariat I Policji w Częstochowie prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do którego doszło 19 marca 2021 roku na terenie Klasztoru. Publikujemy wizerunek mężczyzny w wieku około 45 lat, który poprzez uderzanie i szarpanie naruszył nietykalność cielesną pracownika Straży Jasnogórskiej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z Policją.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 45 lat na terenie Jasnej Góry nie realizował obowiązku zakrywania nosa i ust. Gdy pracownik Straży Jasnogórskiej zwrócił mu uwagę i poprosił by opuścił miejsce kultu religijnego, ten kilkukrotnie uderzył go pięścią w twarz, a następnie szarpiąc za odzież przewrócił na ziemię.


Avatar
Opublikował 3 miesiące temu wwypadki
Avatar
Opublikował 3 miesiące temu wwypadki
970 odtworzeń

Pomodlił się, a po chwili pobił strażnika jasnogórskiego. Szuka go milicja.

Komisariat I Policji w Częstochowie prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do którego doszło 19 marca 2021 roku na terenie Klasztoru. Publikujemy wizerunek mężczyzny w wieku około 45 lat, który poprzez uderzanie i szarpanie naruszył nietykalność cielesną pracownika Straży Jasnogórskiej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z Policją. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 45 lat na terenie Jasnej Góry nie realizował obowiązku zakrywania nosa i u...