Lech Poznań 1-3 Raków Częstochowa / Bramki / Puchar Polski (02.05.2022)

Avatar
Opublikowano 2 lata temu Rtoip14
Avatar
317 odtworzeń

Raków Częstochowa wygrał 3:1 z Lechem Poznań i obronił trofeum sprzed roku. Piłkarze zespołu prowadzonego przez Marka Papszuna. #Lech #Raków #piłkanożna

Grosicki - piękny gol vs Legia Warszawa (24.04.2022)

410 odtworzeń

Kamil Grosicki popisał się efektownym golem w hitowym meczu Pogoni Szczecin z Legią Warszawa #Grosicki #Legia #Pogoń #shorts

Grosicki - piękny gol vs Raków Częstochowa (20.04.2022)

Kamil Grosicki popisał się efektownym golem w hitowym meczu Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa!
#Grosicki
#piłkanożna
#PogońSzczecin

Avatar
Avatar
251 odtworzeń

Kamil Grosicki popisał się efektownym golem w hitowym meczu Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa! ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #Grosicki #piłkanożna #PogońSzczecin

Ręka "widmo" Kuriozalna decyzja sędziego w afrykańskiej Lidze Mistrzów (16.04.2022)

#AlAhly
#RajaCasablanca

Avatar
Avatar
458 odtworzeń

Al-Ahly jest bliżej awansu do półfinału afrykańskiej Ligi Mistrzów po pierwszym meczu z marokańską Rają Casablanca. Egipski zespół wygrał 2:1, a ogromny wpływ na wynik miał sędzia, który w pierwszej połowie podyktował absurdalny i kuriozalny rzut karny. ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #AlAhly #RajaCasablanca

Frankowski z golem vs Lille (16.04.2022)

Frankowski pokonał bramkarza Lille i dał prowadzenie Lens! (Lille 1-2 Lens)
#Frankowski
#Lens
#piłkanożna

Avatar
Avatar
286 odtworzeń

Frankowski pokonał bramkarza Lille i dał prowadzenie Lens! (Lille 1-2 Lens) ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #Frankowski #Lens #piłkanożna

Manchester City 2-3 Liverpool /All Goals / FA Cup (16.04.2022)

Puchar Anglii: Liverpool pierwszym finalistą! Man City walczył do samego końca.

#ManchesterCity
#Liverpool

Avatar
Avatar
139 odtworzeń

Puchar Anglii: Liverpool pierwszym finalistą! Man City walczył do samego końca. ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #ManchesterCity #Liverpool

Damian Diaz - Kapitalny gol z rzutu rożnego (08.04.2022)

#CopaSudamericana
#shorts

Avatar
Avatar
569 odtworzeń

Barcelona SC pokonała Wanderers 4:2 w Copa Sudamericana. Niewiarygodnym golem w 54. minucie spotkania popisał się #DamianDiaz #CopaSudamericana #shorts

Jarosław Niezgoda / Świetna akcja! Polski napastnik z golem w MLS (10.04.2022)

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w meczu z Vancouver Whitecaps w MLS. Jego drużyna wygrała 3:2

279 odtworzeń

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w meczu z Vancouver Whitecaps w MLS. Jego drużyna wygrała 3:2 ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #Niezgoda #MLS #Piłkanożna #Polska #shorts

Riccardo Gagno / Bramkarz strzelił zwycięskiego gola w 91' z własnej połowy (2022)

Riccardo Gagno, 24-letni bramkarz Modeny, na długo zapamięta mecz z Imolese w 36. kolejce Serie C. Golkiper dał zwycięstwo swojej drużynie po niesamowitym trafieniu w 91. minucie gry.

334 odtworzeń

Riccardo Gagno, 24-letni bramkarz Modeny, na długo zapamięta mecz z Imolese w 36. kolejce Serie C. Golkiper dał zwycięstwo swojej drużynie po niesamowitym trafieniu w 91. minucie gry. ► Jeśli podoba Ci się film - zostaw łapkę !!! Zasubskrybuj ! https://bit.ly/2GWPgjL #RiccardoGagno #SerieC #Piłkanożna #shorts

472 odtworzeń

Historia lubi się powtarzać. Stadion Śląski był świadkiem niemalże identycznych goli Piotra Zielińskiego, Euzebiusza Smolarka i Włodzimiera Lubańskiego. Źródło: https://bit.ly/3iZWsgc #Zieliński #Smolarek #Lubański

Grosicki kapitalny gol vs Górnikowi Łęczna (2022)

#Grosicki
#Pogoń

Avatar
Avatar
341 odtworzeń

Kamil Grosicki znowu błysnął! Reprezentant Polski strzelił przepięknego gola w sobotnim meczu ligowym przeciwko Górnikowi Łęczna, a Pogoń Szczecin rozbiła beniaminka aż 4:0 #Grosicki #Pogoń

Iga Świątek vs Naomi Osaka / 2022 Miami Final [SKRÓT] (2022)

#Świątek
#IgaŚwiątek

Avatar
Avatar
280 odtworzeń

Niesamowita Iga Świątek wygrywa w Miami! Była liderka rankingu nie miała w finale nic do powiedzenia! #Świątek #IgaŚwiątek

Szczęsny obronił karnego w meczu z Sampdorią (2022)

#Szczęsny
#Juventus
#Shorts

Avatar
Avatar
206 odtworzeń

Wojciech Szczęsny wybronił rzut karny w sobotnim meczu Serie A pomiędzy Sampdorią a Juventusem (1:3) 12.03.2022 #Szczęsny #Juventus #Shorts

Arkadiusz Milik się nie zatrzymuje gol vs Brest (2022)

#Milik
#OM

Avatar
Avatar
116 odtworzeń

Milik znów trafia. Tym razem zdobył bramkę w wygranym przez OM 4:1 meczu z Brestem w Ligue 1. To jego szósty gol w lidze w tym sezonie. #Milik #OM

Milik x 2 gole vs Basel / Liga Konferencji!(2022)

#Milik
#OM
#piłkanożna

Avatar
Avatar
118 odtworzeń

Milik nie zwalnia strzeleckiego tempa! Polski napastnik zdobył dwa gole i zapewnił Olympique Marsylia zwycięstwo nad Basel 2:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji. #Milik #OM #piłkanożna

Piątek gol vs Atalanta (2022)

Krzysztof Piątek znowu to zrobił! Gol Polaka z Atalantą Dzięki temu "Viola" wygrała cały mecz 1:0 (20.02.2022)
Piątek strzelił już piątego gola w barwach Fiorentiny.

137 odtworzeń

Krzysztof Piątek znowu to zrobił! Gol Polaka z Atalantą Dzięki temu "Viola" wygrała cały mecz 1:0 (20.02.2022) Piątek strzelił już piątego gola w barwach Fiorentiny. #Piątek #Pistolero #PIO #Fiorentina #piłkanożna

Krzysztof Piątek - przestrzelił rzut karny vs Spezia (14.02.2022)

Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny w meczu 25. kolejki Serie A, w którym Fiorentina mierzy się ze Spezią. Polak trafił w słupek z jedenastu metrów.