Filmiki oznaczone tagiem "bolt"


Gdy pracownik Bolta nakazał kobiecie opuszczenie pojazdu ze względu na zwierzę, ta zagroziła, że wezwie policję. Wściekły mężczyzna wtedy miał zacząć kląć i powiedzieć, że klientka powinna po prostu opuścić pojazd i dla swojego dobra nigdzie nie dzwonić. Gdy to nie poskutkowało, po prostu siłą wyciągnął ją z samochodu i odjechał.

Ze względu na to, że o sytuacji mówi już niemal cały świat – kierowcy grożą poważne konsekwencje. I można odnieść wrażenie, że nie tylko ze strony jego pracodawcy. Bolt będzie musiał się poważnie tłumaczyć przez jednego ze swoich kierowców. Już teraz pojawiają się zresztą informacje, że korporacja zwolniła krewkiego mężczyznę, a całą sprawę pod lupę wzięła miejscowa policja.


Avatar
Opublikował 7 miesięcy temu GOD
Avatar
Opublikował 7 miesięcy temu GOD
8946 odtworzeń

Kierowca Bolta wyrzucił z auta niewidomą kobietę – bo miała psa przewodnika

Gdy pracownik Bolta nakazał kobiecie opuszczenie pojazdu ze względu na zwierzę, ta zagroziła, że wezwie policję. Wściekły mężczyzna wtedy miał zacząć kląć i powiedzieć, że klientka powinna po prostu opuścić pojazd i dla swojego dobra nigdzie nie dzwonić. Gdy to nie poskutkowało, po prostu siłą wyciągnął ją z samochodu i odjechał. Ze względu na to, że o sytuacji mówi już niemal cały świat – kierowcy grożą poważne konsekwencje. I można odnieść wrażenie, że nie tylko ze strony jego pracodawcy. B...