Filmiki oznaczone tagiem "boguchwaa"


W cysternę, która przewoziła asfalt, uderzył piorun. Na nagraniu, zarejestrowanym przez pobliską kamerę "Auto Kultu", widać ten moment od 1 minuty i 44 sekund nagrania (godz. 4:18:13). Cysterną kierował 38-letni mieszkaniec Malborka.

Po tym, jak w ciężarówkę uderzył piorun, kierowca wjechał do rowu i utknął w rzece Lubcza. Tam prawdopodobnie piorun jeszcze raz uderzył w cysternę. Na szczęście, kierowcy nic poważnego się nie stało. Zdołał opuścić kabinę o własnych siłach.

Asfalt z ciężarówki nie wyciekł do Lubczy, którą rzeszowscy strażacy zabezpieczyli specjalnymi zaporami. Pożar cysterny gasiło sześć zastępów straży pożarnej.


Avatar
Opublikował 2 lata temu GOD
Avatar
Opublikował 2 lata temu GOD
2931 odtworzeń

Nagranie, jak piorun uderza w cysternę na DK19 w Boguchwale

W cysternę, która przewoziła asfalt, uderzył piorun. Na nagraniu, zarejestrowanym przez pobliską kamerę "Auto Kultu", widać ten moment od 1 minuty i 44 sekund nagrania (godz. 4:18:13). Cysterną kierował 38-letni mieszkaniec Malborka. Po tym, jak w ciężarówkę uderzył piorun, kierowca wjechał do rowu i utknął w rzece Lubcza. Tam prawdopodobnie piorun jeszcze raz uderzył w cysternę. Na szczęście, kierowcy nic poważnego się nie stało. Zdołał opuścić kabinę o własnych siłach. Asfalt z ciężarówk...