Filmiki oznaczone tagiem "blizny"


"Dziękuję wszystkim za komentarze, to piękny rekin, który przetrwał ciężkie czasy. Wydaje mi się, że to, co do tej pory mu się przydarzyło, to albo wypadek z dużą śrubą napędową łodzi, albo złapanie w dużą zagrodę tuńczyka, co najwyraźniej może być częstym zjawiskiem.
Zauważyłem jednak podczas niektórych jego bliskich przejść podczas kręcenia, że wydawały się być stare, nowe i nowsze blizny, które są podobne. Niestety wątpię, czy kiedykolwiek dowiemy się na pewno, co spowodowało te rany. Innym konsensusem jest to, że niektóre blizny pochodzą od drapania na rafie i prawdopodobnie biorą udział w drapieżnictwie na zwierzętach, takich jak płaszczki.
Z pewnością nie pochodzą z Orki ani z krycia. Ciesz się materiałem filmowym :)"


Avatar
Opublikował 4 miesiące temu GOD
Avatar
Opublikował 4 miesiące temu GOD
1507 odtworzeń

Żarłacz biały z wieloma bliznami 4K

"Dziękuję wszystkim za komentarze, to piękny rekin, który przetrwał ciężkie czasy. Wydaje mi się, że to, co do tej pory mu się przydarzyło, to albo wypadek z dużą śrubą napędową łodzi, albo złapanie w dużą zagrodę tuńczyka, co najwyraźniej może być częstym zjawiskiem. Zauważyłem jednak podczas niektórych jego bliskich przejść podczas kręcenia, że wydawały się być stare, nowe i nowsze blizny, które są podobne. Niestety wątpię, czy kiedykolwiek dowiemy się na pewno, co spowodowało te rany. Innym...