Filmiki oznaczone tagiem "biznesu"


„Janusz biznesu” w akcji
Wszystkie zdarzenia zarejestrowane na nagraniu, miały miejsce w Żelichowie na tamtejszej plantacji szparagów. Przy ich zbieraniu i uprawie, zatrudnia się Ukraińców. W mediach społecznościowych wideo umieścił jeden z okolicznych mieszkańców. Wszystko zaczęło się od wulgarnych słów dozorcy, który niewybrednie poganiał ludzi do szybszej pracy. Chwilę później Eugeniusz K. zaatakował jedną z kobiet, która także nagrywała całe zajście. W jej obronie stanął inny z pracujących na polu, prawdopodobnie jej mąż. Zrobiło się bardzo nerwowo.

„Jak cię pier*****, to się kopytami zakryjesz”
Wulgaryzmy, których w stosunku do pracujących na polu ludzi używał Eugeniusz K., dosłownie mrożą krew w żyłach. Nie ma tam mowy o jakimkolwiek szacunku dla drugiej osoby.

O całym zajściu dowiedziała się sołtyska miejscowości, w której znajduje się opisywana plantacja. W rozmowie z dziennikarzami portalu wyborcza.pl, nie kryła oburzenia, ale też szoku, że taka sytuacja ma miejsce w Żelichowie. Do tej pory nikt nie skarżył się na podobne zachowania.

Eugeniusz K. stracił pracę
Po publikacji nagrania w sieci, środowisko internautów zawrzało. Zwracali oni uwagę na niewolnicze zasady, które próbował stosować Eugeniusz K. W efekcie, gdy o sprawie zrobiło się głośno, wulgarny i agresywny mężczyzna stracił pracę. Przynajmniej tak donosi wprost.pl, powołując się na słowa właścicielki upraw.

Nie wiadomo jednak, co byłoby dalej, gdyby nie nagranie które pojawiło się w sieci. Nie wiadomo także do czego mógłby posunąć się nadzorca, gdyby nie fakt, że miał świadomość, że jest nagrywany.


Avatar
Opublikował 7 miesięcy temu GOD
Avatar
Opublikował 7 miesięcy temu GOD
6126 odtworzeń

Janusz biznesu w akcji – „nie opier***** się, Judaszu!”

„Janusz biznesu” w akcji Wszystkie zdarzenia zarejestrowane na nagraniu, miały miejsce w Żelichowie na tamtejszej plantacji szparagów. Przy ich zbieraniu i uprawie, zatrudnia się Ukraińców. W mediach społecznościowych wideo umieścił jeden z okolicznych mieszkańców. Wszystko zaczęło się od wulgarnych słów dozorcy, który niewybrednie poganiał ludzi do szybszej pracy. Chwilę później Eugeniusz K. zaatakował jedną z kobiet, która także nagrywała całe zajście. W jej obronie stanął inny z pracujących...