Przyszłość stron z treściami video

Jestem ciekaw jak będzie wyglądało tego typu stron jak ta. Już dziś jest pełno treści video których użytkownicy nie widzieli. Często mam wrażenie że takie same treści pojawiają się średnio co kilka miesięcy. Rozumiem że z każdym rokiem na pewno znajdzie się określona grupa która nie będzie widzieć danego typu treści. W przyszłości jeżeli tego typu strony chcą być dalej rozwijane z poszanowaniem starszego i aktywniejszego w internecie odbiorcy będą musieć posiadać system który będzie pamiętał co użytkownik przeglądał. Zamiast dodawania tego samego typu treści wtedy będzie można go odświeżać dzięki czemu nowi użytkownicy zobaczą dany materiał a starszy już nie. Rodzi to wiele problemów gdzie ktoś nie ma konta lub widział daną treść na innej stronie. Tego typu rozwiązanie wymaga wręcz monopolu na tego typu treści. 

Jeżeli macie jakieś uwagi dotyczące serwisu/funkcji/funkcjonowania/poszanowania odbiorców czy pomysłów to piszcie pod tym postem :)

Aktualnie jestem w stanie przeczytać każdą wiadomość chociaż liczę się w przyszłości że będzie to po prostu niemożliwe... 

0 komentarzy
1169 wejść
Opublikował 3 miesiące temu: GOD

Zaloguj się by móc komentować