Podsumowanie miesiąca marzec 2020

Podsumowanie trochę opóźnione z powodu epidemii która panuje.
Miesiąc był to intesywny. Wiele na stronie się nie zmieniło podczas tego miesiąca. 

Z głównych zmian:
-Został powiększony player na telefonach by był lepiej zauważalny i czytalny. Na pewno ułatwiło to użytkownie strony.

-Kilka poprawek estetycznych dotyczących wyglądu strony

-Kilka poprawek technicznych np odpowiednie wyświetlanie playeru, udostępniania linków itp

 

Na następny miesiąc chciałbym dopracować jasny motyw oraz skupić się na innym rozmieszczeniu elementów na stronie. Niektóre rzeczy nie są potrzebne np na stronie głównej a inne nie są potrzebne na podstronie z materiałem. Na pewno trzeba to przebudować. 

 

Mało zmian w tym miesiącu były spowodowane gigantycznym wachaniem facebooka odnośnie wyświetlania treści w feedzie. Niezmiernie mnie to wkurza że poświęcam facebookowi koło 70% mojego czasu na ogarnięcie materiałów a i tak wynik jest mizerny. Losowość facebooka oraz brak informacji zwrotnych mnie dobija co wpływa na moją efektywność pracy. Chciałbym się odciąć od tego medium ale póki facebook generuje około 85% mojego zarobku nie mogę sobie na to pozwolić. 

Staram się wyświetlać reklamy dla osób będących na komputerze. Staram się sprawić by coraz więcej osób przeglądało stronę główną. Nie mam pomysłów jakie kroki poczynić by zachęcić więcej osób do przeglądania strony głównej. Materiały wrzucam codziennie 2x rano i wieczorem. Zwykle jest to w okolicy 20 materiałów dziennie. Myślę czy zwiększenie ilości materiałów kosztem jakości pomoże sprawić by więcej osób odwiedzało stronę główną. 

Chciałbym również w kolejnym miesiącu by przyczynić się do wzrostu aktywności ludzi w serwisie. Może mocniejsze wyszczególnienie konkretnych funkcji pomoże pozyskaniu większej aktywności. 

A oto zestawienie statystyk z tego miesiąca:

(Po kliknięciu w obrazek wyświetla się w pełnej rozdzielczości)

 

Jeżeli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je poniżej :)

0 komentarzy
4038 wejść
Opublikował 7 miesięcy temu: GOD

Zaloguj się by móc komentować